BTT-O Vidreresdg. 23/04/2017 08:52
DISSABTE 22 d'abril. Copa Catalana BTT-O
Resultados provisionalesCreado por OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Dones Sènior (5/5)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
129AGUILERA VILADOMIU, MÓNICA74COC1:47:11
223GIL BROTONS, AMPARO79COB1:57:11
320SOLER PUIG, MAR97CE BTT-O Barcelona2:01:06
458ESPAÑOL, ROSERNO CLUB2:11:52
512BAUS SAMARANCH, CLÀUDIA95ALIGOTS3:01:45
 
 
 
Dones Sènior B (1/1)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
49BARRI CORTS, LIDIA79U.E.VicAbandona
 
 
 
Dones Veteranes (5/5)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
154ILLAMOLA COLOMER, ADELA76U.E.Vic2:13:07
211SAMARANCH GALLART, MÒNICA67ALIGOTS2:41:55
 
34HILLION, VÉRONIQUE67COCError en tarj.
32FORNIES DOMENECH, MERCÈ63COCError en tarj.
40PONS ESPÓ, MARGOT74Farra-OAbandona
 
 
 
Homes Júnior (3/3)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
61ANTENTAS, ARNAUU.E.VicError en tarj.
62GRAU, ANDREUU.E.VicError en tarj.
60CASALS TORREDEFLOT, MIQUELCOBAbandona
 
 
 
Homes Sènior (12/12)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
122TARRɐS VILLEGAS, DAVID81COB1:34:52
255CASAS CAÑELLAS, CARLES79UPC1:41:32
319TOLL CLOS, DAVID75CE BTT-O Barcelona1:41:56
41Gallardo, Daniel73NO CLUB1:45:04
546DOMINGO DILMER, CARLES83GO-XTREM1:49:26
617LÓPEZ SUADES, MARC96CE BTT-O Barcelona2:00:57
72Bohigas Cayuela, Joan83NO CLUB2:09:37
856YAÑEZ VALLVERDU, ADRIAN92UPC2:24:35
957Pérez Oramas, Javier81UPC2:28:23
1041BALLESTA BELTRAN, FERRAN83Gastant Keks2:44:50
1115BUIXEDA GALLART, MARC78ALIGOTS3:06:23
1214CAMPS PUIG, JORDI77ALIGOTS3:29:30
 
 
 
Homes Sènior B (2/2)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
151SALVADOR COSTA, CARLES77U.E.Vic2:51:20
 
24NICOL, ALAN80COBError en tarj.
 
 
 
Homes Veterans (26/26)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
148FORNAGUERA MARIN, JOAN RAMON68GO-XTREM1:40:04
218SELGA SAN JOSE, JOSEP63CE BTT-O Barcelona1:45:01
310RIURÓ PONCE, JORDI75ALIGOTS1:59:24
450ORDEIG MOLIST, JORDI75U.E.Vic2:02:59
521CORBI VICEDO, PABLO74C.M.HOSPITALET2:06:55
628CAMACHO PARREÑO, TONI63COC2:09:08
752ARUMÍ CASADEVALL, JORDI73U.E.Vic2:09:20
86GRUART GUEVARA, XAVIER76ALIGOTS2:11:52
930RÀFOLS APARICIO, MARC59COC2:15:20
1038DAVI RECASENS, DANIEL71COC2:16:21
1125PI BOADA, ÀNGEL65COC2:17:57
127PɐREZ VEGARA, IGNASI69ALIGOTS2:21:20
1339VILAPLANA GÀMEZ, RAFAEL76Farra-O2:33:58
144Estorach Fatsini, Paco68NO CLUB2:34:00
1513CLOTAS TORRENT, FRANCESC XAVIER71ALIGOTS2:35:06
169SANTIAGO GONZÁLEZ, JOSEP MARIA75ALIGOTS2:39:59
1753ARMENGOL MARTINEZ, JORDI67U.E.Vic2:44:56
1842MASEGUR ROMERO, JOAQUIM76Gastant Keks2:51:32
1931MARTINEZ COMELLES, ALBERT67COC3:02:50
 
35DAVIN, THIERRY66COCError en tarj.
47CAMARERO ALEJANDRO, CÉSAR70GO-XTREMError en tarj.
5Triquell Cristòfol, Adrià72NO CLUBError en tarj.
8TORRAS BOLDé, XAVIER68ALIGOTSError en tarj.
33MÉNDEZ SÁNCHEZ, JOSÉ63COCError en tarj.
16BONASTRE DIAZ, PERE ANTONI76BOAbandona
63GRAU, ENRICU.E.VicAbandona
 
 
 
Iniciació (4/4)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
159GOMÀ ESPAÑOL, BERNATNO CLUB1:18:30
236HILLION DAVIN, MAYLIS05COC2:36:57
 
37HILLION DAVIN, SOLENNÉ07COCError en tarj.
64TRIQUELL, JOFRENO CLUBError en tarj.
 
 
 
Open (4/4)Actualizado: 08:52
PosDorsalNombreANClubTiempo
13Faneca Muria, Mònica68NO CLUB2:22:57
243VILANOVA BOSCH, AGNÈS82Gastant Keks3:06:18
345CAPDEVILA GARCIA, MARIA ELENA69Gastant Keks3:06:22
444FERRS BUSQUETS, MARGARITA77Gastant Keks3:06:27